TOVAR V AKCII

naša cena 65 990,00 Kč
naša cena 22 890,00 Kč
naša cena 12 650,00 Kč

» Jak zrušit objednávku
Jak zrušit objednávku

Storno nepřevzaté objednávky

Přejete-li si stornovat vytvořenou objednávku, zašlete nám svůj požadavek na e-mail info@ielectro.cz Do předmětu uveďte „Storno objednávky“. V textu e-mailu nezapomeňte uvést číslo objednávky a Vaše jméno. Asistentky e-shopu Vás budou kontaktovat s potvrzením, že storno objednávky skutečně proběhlo, popřípadě Vás požádají o dodatečné informace.

Storno již převzaté objednávky

Pokud si přejete zrušit objednávku již převzaté zásilky, můžete tak učitnit v rámci Vašeho zákonného práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

 

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Všem spotřebitelům poskytujeme zákonnou ochrannou lhůtu na vrácení peněz. Jestliže Vám na našem e-shopu zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zásilky vrátit. Peníze Vám budou poukázány zpět bankovním převodem , a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Podmínky pro vrácení zboží

  • Zboží musí být bez známek opotřebení, nepoškozené, čisté, s kompletním příslušenstvím a manuály a v původních obalech. V případě audio a video nahrávek nebo PC programů nesmí být zboží rozbaleno nebo mít porušenou pečeť (to se týká i licencovaného software, který je součástí některých produktů, např. notebooků, apod.).

  • Pokud byl součástí dodávky zboží, na které kupující uplatňuje nárok na vrácení peněz ve lhůtě 14 dnů, dárek, ať už zdarma, nebo za zvýhodněnou cenu, je kupující povinen vrátit zpět i tento promo dárek.

  • Dle Občanského zákoníku může být kupujícímu peněžní částka za vrácené zboží snížena o náhradu nákladů spojených s vrácením zboží do původního stavu. Tyto náklady může kupující snížit nebo zcela vyloučit v případě šetrného zacházení se zbožím.

Jak postupovat?

  • Nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží nebo služby nám musíte telefonicky, lépe však písemně nebo elektronicky doručit žádost o odstoupení od kupní smlouvy. žádost musí obsahovat Vaše kontaktní údaje, číslo faktury nebo objednávky, soupis produktů, které chcete vrátit, a číslo účtu, na který chcete zaslat peníze. Pro usnadnění můžete využít náš formulář.
  • Jakmile Vám potvrdíme přijetí žádosti, pošlete zboží zpět na naši na adresu:

160037 isklad

Koneda s.r.o.

Stará Vajnorská 11/19

83104 Bratislava

Slovakia

  • Zboží musí být zasláno zpět pouze jako běžný balík, ať už poštou, nebo přepravní službou. Zásilky odeslané jako dobírka nebudou přijaty.
  • Jakmile zásilku obdržíme, zkontrolujeme zboží a co nejdříve poukážeme peníze zpět na účet, který jste uvedli ve své žádosti.
NzZkN